Varagoo is an internet service providing online examinations.
ورقو

آزمون ساز اینترنتی
Online Examination Tools

شرایط و قوانین
صفحه اصلی

شرایط و قوانین

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به این وب‌سایت برای استفاده از خدمات ارائه‌شده توسط ما به معنای پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین آگاه بودن از نحوه استفاده از خدمات این سایت است. توجه داشته باشید که  پرداخت هزینه سرویس آزمون ساز و یا مسابقات  نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های این سایت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های این سایت تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روزرسانی می‌شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که اطلاعات کاربری خود را در فرم ثبت نام درج کرده و شناسه کاربری و رمز عبور دریافت کرده است.
همچنین از آنجا که این سایت یک وب‌سایت ارائه خدمات دیجیتال آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف‌کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید خدمات اقدام می‌کند.

ارتباطات الکترونیکی
هنگامی که شما از خدمات این سایت استفاده می‏‌کنید و یا به ما ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که این سایت به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه ) به درخواست شما پاسخ دهد. همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های ما از طریق آنها صورت می‌گیرد.
جهت اطلاع‌رسانی، امکان دارد این سایت برای اعضای خود ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند با ایمیل یا تلفن به ما اطلاع دهند.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
این سایت به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. این سایت متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از این سایت، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید. همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات ما، جزئی از اموال این سایت محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار این سایت است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای این سایت محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، متون  و اسامی خدمات قابل ارائه و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار این سایت است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع‌آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای این وب‏‌سایت محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات وب‏‌سایت، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است. 
کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکرشده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

خدمات سایت
– با توجه به پیش فروش خدمات توسط این سایت، امکان عودت وجه برای خدمات استفاده نشده وجود نخواهد داشت.
– پیش از خرید خدمت شما موظفید حتما کیفیت خدمات و دیدگاه سایر خریداران را بررسی نموده و با سنجش آن با نیازمندی‌های خود، پیش از هرگونه عملیات مالی با دقت تصمیم بگیرید. زیرا پس از آن حق اعتراض نسبت به کیفیت خدمات، امکان انصراف از خرید و بازگشت وجه محتوای خریداری شده وجود ندارد.
– فروش خدمات ارائه شده در این سایت در سایر مارکت‌ها و سایت‌ها ممنوع است و در صورتی که ثابت شود خدمت خریداری شده، توسط شما در سایر وب‌سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی به فروش رفته یا به صورت رایگان در اختیار سایر کاربران قرار داده شده است، این سایت این حق را دارد تا در راستای حمایت از حقوق خود، دسترسی شما به خدمت خریداری شده را متوقف و در صورت تکرار این عمل، حساب کاربری شما را مسدود کند.
– در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی خدمات موجود در سایت، حق بلا اثر نمودن خرید انجام شده توسط مشتری، برای این سایت محفوظ است. این سایت در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به این سایت می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.
– با پرداخت مبلغ و یا عضویت در سایت، خریدار مواد شرایط و قوانین این سایت را پذیرفته و نیازی به اخذ امضاء از خریدار وجود ندارد.

قوه قهریه
تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، این سایت هیچ گونه مسئولیتی ندارد
این سایت خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق راه های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.

برو بالا

آزمون های ورقو

در باره ما

همکاری با ما

تماس با ما

سوالات متداول

نرم افزار های مرتبط

شرایط و قوانین

تلگرام   تلگرام

اینستاگرام  اینستاگرام

فیسبوک  فیسبوک

توئیتر  توئیتر